Zadłużone Spółki/JDG-Ochrona Antywindykacyjna 299 ksh/US/ZUS

Ogłoszenie dodane w miejscowości Warszawa w kategorii Kupię firmę

Kupujemy Zadłużone Spółki oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze głównie w pakietach 100%, które zapewniają całkowitą kontrolę nad przedsiębiorstwem. 


Oferowane udziały dotyczą zarówno spółek posiadających atrakcyjne przedsiębiorstwa, jak również firmy rozpoczynające działalność bez majątku, umożliwiające kontynuowanie działalności i wypracowanie zysków.


Oferujemy skuteczną obronę/ochronę przed artykułem 299 Kodeksu Spółek Handlowych oraz art 116 Op. (Antywindykacja)


Dodatkowo - prowadzimy szkolenia zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.


W ofercie posiadamy również udziały w spółkach, które aktualnie nie prowadzą działalności, bez obrotów (także od kilku lat), umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej i dające całkowitą gwarancję nie występowania wad prawno – skarbowych.


Wszystkie oferty podlegają weryfikacji i są sprawdzane pod względem zgodności z danymi podanymi przez oferenta, w związku z czym informacje przekazywane Nabywcy nie ulegną już zmianie i wyeliminowany zostaje element zaskoczenia ewentualnym błędem z przeszłości spółki. 


Sprawdzamy również rachunkowość spółki w przypadku przejmowania ksiąg przez Nabywcę. Na Państwa życzenie zapewniamy badanie ksiąg lub bilansu.


Przyjmujemy oferty odsprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego, zarówno z zadłużeniem, jak i bez zadłużeń. 


http://www.skupspolek.com 


deberg@skupspolek.com


Telefon: 794-784-794